• Kurumsal Bilgi
• İş Ortaklarımız
• İnsan Kaynakları
• Dokümanlar
Kurumsal Bilgi

Mirengi ERP Yazılım ve Danışmanlık, müşterilerine kurumsal kaynak planlaması - ERP, müşteri ilişkileri yönetimi - CRM ,tedarik zinciri yönetimi - SCM konularında danışmanlık, eğitim, yazılım geliştirme hizmetleri vermekte ve CANIAS ERP lisanslama çözümleri sunmaktadır.

Teknoloji ile rekabetçi şirket olma arasındaki hızla güçlenen bağlantı, işletmeleri gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda değişik konularda yatırımlara yöneltmektedir. ERP, CRM ve SCM çözümleri işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, rekabetçi şirket olma yolunda fark yaratan konulardır.

Bu konularda yatırım hedefleyen işletmeler yatırım öncesi karar aşamasında süreçlerine en uygun çözümleri seçmek durumundadır. IAS CANIAS ERP çözümü java teknolojisiyle yazılmış, çok katmanlı, ortam ve veritabanı bağımsız mimariye sahip, içinde işletmeler için kritik süreçleri içeren modülleri barındıran ve yurtiçi ve yurtdışı birçok kullanıcısı olan uluslararası bir yazılımdır. Bu nedenle yatırım yapılabilecek en uygun çözümler arasında yer almaktadır. Bunun yanında kaliteli danışmanlık ve yeterli destek ile yürütülmeyen projelerin başarı şanslarının az olacağını da düşünülerek çözüm sağlayan firmaların danışmanlık kapasiteleri de çok ayrıntılı incelenmelidir.
Bu noktada bir IAS partner’ ı olan Mirengi, uzun yıllardan beri edindiği IAS CANIAS ERP, CRM ve SCM çözümü, yazılım geliştirme ve endüstri deneyimlerini birleştirmekte ve bu deneyimlerini Teknopark’ ın avantajlarını da kullanarak müşterilerine hızlı , uygun maliyetle, kaliteli yazılım ve danışmanlık hizmeti olarak sunmaktadır.

Proje implementasyonlarını işletmelerdeki mevcut durumun bilgisayar ortamına bir aktarımı olarak görmeyen Mirengi, implementasyon süreçlerine BPR (Business Process Reengineering) çalışmalarını da katmaktadır. Bu sayede implementasyon öncesi ve sonrası işletme verimliliğinde büyük farklar yaratmaktadır. BPR çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkan müşteri modifikasyonları ve ek geliştirmeleri kısa zamanda Mirengi ekibi tarafından tamamlanmakta ve CANIAS ERP’ ye entegre edilebilmektedir.

Bütün bu avantajlarının bilincinde olan Mirengi , dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da Mirengi’ nin sektördeki konumunu güçlendirmektedir.

MİSYONUMUZ
Profesyonel hizmet anlayışımızla, her yönü ile farklılığını, kalitesini ispatlamış yazılımımız ile deneyimlerimizi birleştirmekte ve bu deneyimleri Teknopark’ ın avantajlarını da kullanarak müşterilerimize hızlı, uygun maliyetli, kaliteli yazılım, danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

VİZYONUMUZ
Bizim için başarı, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak, size değer katacak çözümler sunabilmek, yüksek kaliteli bilişim hizmetlerimizle güvenilir ve kalıcı isim olma yolunda ilerlemektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel çözüm ve hizmet ile karşılamak
  • Hız, kalite, azalan maliyetler ve verimlilik ile müşteri memnuniyetini attırmak şirketinizin geçmişteki bilgilerini analiz ederek geleceğe yönelik stratejik kararlar almanızı kolaylaştırmak
  • Bütün çalışanlarımızın ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesin çözümler üretebilmesi için bilgi ve becerilerini attırmayı desteklemek ve teşvik etmek
  • Müşterilerimizle birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak

Kalite politikamızın esaslarını oluşturur.

Bütün bu esasların gereği olarak müşterilerimizin işlerini hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi ve güvenle bakmanızı sağlayacak öncü ve kapsamlı yazılım çözümleri üretmeyi ve uygulamayı taahhüt ediyoruz.

 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası