• Haberler

T.C. Plato MYO ERP 'sini Seçti.

Yirminci yüzyılın son çeyreğinden itibaren bilgi toplumunun küreselleşmiş dünyasında ekonomi, bilgiye ve bilgili insan gücüne bağlı hale gelmiştir. Küresel bilgi toplumu içinde rekabet, çoklu beceriye ve yaşam boyu öğrenme kapasitesine sahip olan işgücüne ihtiyacı artırmıştır.

Plato Meslek Yüksekokulu, Bakanlar Kurulu'nun 21.04.2009 ve 14944 sayılı kararı ile kurulmuş, kuruluş kararı 27/04/2009 tarih ve 27212 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak tüzel kişilik kazanmıştır. Plato Meslek Yüksekokulu 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı’nda öğrenci alarak, eğitim, öğretim ve diğer akademik çalışmalarını başlatmıştır.

Plato Meslek Yüksekokulu sanat, medya ve tasarım alanlarında nitelikli insan kaynağı yetiştirmek amacıyla sanatçı, işadamı ve akademisyenler tarafından kurulmuştur.

Plato Meslek Yüksekokulu bir yandan sanat ve iş dünyasının seçkin temsilcileriyle bir arada olmanızı diğer yandan mesleki yaşamınızda fark yaratmanızı sağlayacak beceri, yaklaşım, teori ve teknoloji kullanımı yetkinliklerini edinmenizi sağlar. Okulumuzun öğrenme ortamı birinci sınıf olanaklar, yetkin akademik kadro, uluslararası işbirliği ağı ve mesleki ilişkiler ile zenginleşmektedir.

 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası