• Haberler

CANIAS ERP 6.03 Lansmanı Yapıldı.

20 yılı aşkın süredir kurumsal yazılım çözümleri üretip, satış ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiren IAS, ERP (kurumsal kaynak planlama) kavramına yeni bir anlayış getirme hedefi ile geliştirdiği CANIAS ERP'nin yeni versiyonu olan 6.03'ü, 25 Kasım 2010 tarihinde Rahmi M. Koç Müzesi'nde gerçekleştirdiği görkemli tanıtım toplantısında müşterileriyle buluşturdu.

1989 yılında Almanya'da kurulup 1994 yılında Türkiye Ofisini açarak Yazılım Geliştirme ve Ar-Ge faaliyetlerine hız veren IAS - Industrial Application Software bugün itibariyle kurumsal yazılım çözümleri (ERP-Enterprise Resource Planning) konusunda uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, firmaların iş süreçlerini tek bir yazılım üzerinden yönetebilmelerini, istedikleri veri ve rapora istedikleri zaman ulaşabilmelerini sağlayan ürünü CANIAS ERP'nin son sürümü olan CANIAS 6.03'ü, Rahmi M. Koç Müzesinde düzenlenen görkemli lansmanda satışa sundu.

Lansman davetlileri tarafından oldukça ilgi gören CANIAS 6.03 versiyonunda bir çok yeni modül bulunuyor. Hali hazırdaki 32 modülü ile bir firmanın ürün tasarımından satışına, satın almasından kalite kontrolüne, üretim planlamasından muhasebe, finans ve maliyetlerine kadar tüm süreçlerini yönetebilen CANIAS ERP yazılımının yeni versiyonunda herkesin uygulamayı rahatlıkla kullanabilmesi için kullanıcı arayüzü tamamen yenilendi ve mevcut modüllerde yapılan iyileştirmelere ek olarak geliştirilen 6 yeni modül (proje yönetimi, iş süreç yönetimi, depo yönetimi, üretim otomasyonu, perakende yönetimi , olap) ile fonksiyonalitesi güçlendirildi.

CANIAS 6.03 versiyonuyla gelen yeni modüller ile; iş süreçlerinizi sistem üzerinde tanımlayıp onay mekanizmanızı akıllı hale getireceksiniz(İş süreç yönetimi) ,üretim yapıyorsanız fabrikanızdaki makinelerinizle yazılımınızı haberleştirip üretim ve duruşlar ile ilgili bilgileri otomatik topluyor olacaksınız(Üretim otomasyonu).Depolarınızı en etkin şekilde kullanabilmeniz ve yönetebilmeniz için gereken önerileri sunan bir otomasyona sahip olacaksınız (Depo Yönetimi). Her firmada muhakkak çok sayıda yürütülen projelerinizi yazılım üzerinden tüm detayı ile entegre bir şekilde takip edebiliyor olacaksınız(Proje Yönetimi).Perakende işinizin bir parçası ise tüm mağazalarınızı sistem üzerinden yönetebiliyor(Perakende Yönetimi) ve bu süreçleri CANIAS ERP üzerinde takip edebiliyor olmakla beraber karar alma mekanizmanıza hizmet edecek daha akıllı özet verileri de yine sistem içinden alabiliyor olacaksınız(Olap).

 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası