• Haberler

CANIAS ERP Devler Liginde

9 ülke ve 6 dilde aktif olarak kullanılan tek Türk ERP yazılımı CANIAS ERP, Almanya'da önemli ERP yazılımları arasında yapılan bir karşılaştırmada esneklik kategorisinde 1. sırayı aldı. Aynı karşılaştırmada büyük yazılım firmaları arasında genel puanlamada 6. sırayı alan CANIAS ERP, Avrupa'da devler ligine çıkmış oldu.

Almanya'da GPS-(Gesellschaft zur Prüfung von Software aus ULM) girişimi ile gerçekleştirilen ERP karşılaştırmasına katılan ve en tanınmış 12 yazılım şirketi arasında 6. olan IAS Yazılım ürünü CANIAS ERP, devler ligine çıktı.

Katılan 12 firma arasında tek Türk ERP yazılımı olan CANIAS ERP yazılım sektöründe Türkiye'yi başarı ile temsil etti. Katılan 12 çözümden en iyi altıya giren CANIAS ERP, sıralamada çok az bir farkla sektörün en büyükleri olan Oracle, SAP, IFS ve JD-Edward'ın hemen arkasında ve Movex, PSIpenta, infor:com, Proalpha, ClassiX ve Synerp'in önünde yer alıyor.

CANIAS ERP esneklikte birinci
İşlevsellik ve kullanılabilirlik kategorilerinde başarılı sonuçlar çıkaran CANIAS ERP, Esneklik kategorisinde de birinci sırada yer aldı. Böylece CANIAS ERP, özellikle sistem açıklığı, teknoloji ve ölçeklendirilebilirlik alanlarında müşteriler için yatırım güvenliğinde son derece önemli olan yeni standartlar belirledi.

CANIAS ERP'nin benzersiz fiyatlarını da karar kriterine eklersek, CANIAS ERP karşılaştırılan yazılımlar arasında fiyat-performans oranı en güçlü olan ERP çözümü durumunda.

Yapılan bu araştırma ile ilgili haberin orjinaline www.computerwoche.de , www.gps-ulm.de web sitelerinden ve haber ile ilgili grafik ve şemalara www.ias.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası