• Haberler

Beno Plastik CANIAS ERP'de Karar Kıldı.

Genç yaşına karşın (Kuruluş: 28.02.2005), deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır.

Sektörel anlamda günümüz Türkiye pazarına daha önce sunulmamış birçok çeşidi; kalite anlayışı, yüksek teknolojisi, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üreten Benoplast, rekabetçi maliyet yapısı, iddialı yatırım stratejisi ve bakış açısıyla, kısa zamanda, Türkiye ve dünyada, kurumsal ve kurumsallaşma sürecindeki birçok markanın çözüm ortağı olmuştur.

Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısıyla Benoplast, “ürüne özel tasarım” anlayışı sayesinde, hizmet verdiği kurumların marka değerine katkıda bulunmaktadır.

Gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri sunan Benoplast, kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilemez temel prensip olarak belirlemiştir.

Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Benoplast, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.

 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası