• Çözümler
• Canias ERP
• Canias Kobi ERP
CANIAS KOBİ ERP

Zorlaşan rekabet şartları, öngörülmeyen ekonomik sıkıntılar, sürekli değişen hammadde ve enerji fiyatları gibi birçok güçlükle baş etmek durumunda kalan KOBİ'ler, artık daha hızlı ve daha esnek olmak zorundalar. Bunun için kaynaklarını iyi yönetmeleri ve iş süreçlerini en iyi şekilde tasarlamaları gerekiyor.

KOBİ'lerin önemini ve yaşadıkları sıkıntıları bilen IAS, tüm bu sorunları masaya yatırarak bugüne kadar 500'ü aşkın projeden elde ettiği deneyimlerini birleştirdi. KOBİ'lerin iş süreçlerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak CANIAS KOBİ ERP yazılımını hazırladı.

CANIAS KOBİ ERP, hızlı ve kolay uyarlanabilecek yapısı sayesinde uygun maliyetli bir ERP çözümüdür. İçerisindeki birçok hazır uygulama ekranı ile sistem kolaylıkla devreye alınabilir. İşletmeniz geliştikçe, kapsamını genişletebileceğiniz, ölçeklenebilir bir yapıya sahiptir. Yeni iş süreçleriniz için alacağınız opsiyonel modüller ile tam entegrasyon sağlanarak, esnek bir biçimde yapınıza uyum sağlar.

CANIAS KOBİ ERP şirketinize neler sağlayacak?
CANIAS KOBİ ERP, KOBİ'lerin iş süreçleri düşünülerek hazırlanmış bir ERP yazılımıdır.

 • Sabit Fiyatlı Paketler
  CANIAS KOBİ ERP'nin temel amacı sizlere en uygun çözümü sunmaktır. Bu nedenle "Ticari" ve "Üretim" olarak iki farklı alanda, üç farklı boyutta, toplam altı paket hazırlanmıştır. Bu paketleri satın aldığınızda standart eğitim hizmetleri için ayrıca bir bedel ödemeniz gerekmez.
 • Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
  Uygulama ekranlarının hazır olarak sunulması, veri aktarım şablonlarının geliştirilmesi gibi inovatif çözümlerimiz sayesinde, CANIAS KOBİ ERP paketleri ile toplam sahip olma maliyetiniz ve kullanıma başlama süreniz normal bir ERP projesine nazaran önemli oranda azalacaktır.
 • Sektörel Çözüm Uygulamaları
  CANIAS KOBİ ERP içerisinde, 500'ü aşkın projeden ve birçok farklı sektörden elde ettiğimiz birikimlerle oluşturduğumuz, sektörel fayda getirecek uygulamalar yer almaktadır.
 • Sizinle Büyüyen Ölçeklenebilir Yapı
  CANIAS KOBİ ERP şu andaki ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde ölçeklenebilir olarak tasarlanmıştır. Satın aldığınız anda ihtiyacınız olmayan uygulamalar, gerek görüldüğünde sisteme kolayca entegre edilebilmektedir.
 • Uzman Kadro - Donanımlı Eğitim
  CANIAS KOBİ ERP, Mirengi'nin uzman danışmanlık desteği ile şirketinize uyarlanır. Tüm ekran yapıları, kullanım kolaylıkları ve diğer modüllerle entegrasyon olanakları gibi birçok konunun anlatıldığı eğitimlerle, personeliniz kolaylıkla sisteme adapte olur ve sistemi kısa zamanda kullanmaya başlar.
 • Fonksiyonalite
  CANIAS KOBİ ERP şirketiniz için birçok sorunu çözecek önemli fonksiyonlar ile donatılmıştır.

CANIAS KOBİ ERP Paketleri
Ticari Paketler

Üretim Paketleri

Opsiyonel Uygulamalar
CANIAS KOBİ ERP standart paketleri öncelikle ERP sisteminin temelini oluşturmanızı sağlar. Opsiyonel uygulamalar ise CANIAS KOBİ ERP'nin ikinci fazını oluşturur. Firmanız ERP uygulamalarına ve ERP kültürüne alıştıktan sonra ihtiyaçlarınıza yönelik olarak belirlenecek opsiyonel uygulamalar (gerçekleşen üretim maliyetlerini hesaplayabileceğiniz "Fiili Maliyetlendirme"; makine, işgücü ve diğer kaynakların kapasitelerini planlayabileceğiniz "Kapasite Planlama" ve şirketin hedefleri ile performansını değerlendirebileceğiniz "Kurumsal Karneler" v.b.) ile nihai hedeflerinize tam anlamıyla ulaşabilirsiniz.

CANIAS KOBİ ERP'nin standart ERP fonksiyonalitesi dışındaki öne çıkan avantajları...

Kolay Kurulum ve Güncelleme Sihirbazı
ERP sisteminizi artık kendiniz kurabilirsiniz! CANIAS KOBİ ERP'nin kurulum ve konfigürasyon sihirbazı sayesinde sisteminizi ister kendi başınıza, ister Mirengi danışmanlarının yardımıyla kolayca kurabilirsiniz. Temel bilgilerinizden malzeme bilgilerinize; müşteri tedarikçi bilgilerinizden ürün ağaçlarınıza, ERP sisteminizi konfigüre etmeniz için ihtiyacınız olan tüm verilerinizi kolay ve kullanışlı ekranlarla, hızlıca tanımlayabilirsiniz Ayrıca güncelleme sihirbazıyla mevzuat değişiklikleri gibi yasal güncellemeleri ve sürekli geliştirilen yeni CANIAS KOBİ ERP özelliklerini kolayca aktarabilirsiniz.

Hazır Parametreler
CANIAS KOBİ ERP'de, sistemin altyapısını oluşturan parametreler KOBİ'lerin ihtiyaçları doğrultusunda önceden düzenlenmiş ve içerikte hazır olarak sunulmaktadır. Böylece ihtiyacınız olan uygulamaların parametrelerini düzenlemek için zaman kaybetmez, eğitim sonrasında sistemden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Adaptasyon
CANIAS KOBİ ERP'ye geçerken eski sisteminizdeki bilgileri nasıl aktaracağınızı dert etmeyin! Kullanımı kolay veri aktarım sihirbazları, örnek kayıtlarla sizi yönlendirerek malzeme bilgilerinizden ürün ağaçlarınıza, sahip olduğunuz tüm verileri hızlıca sisteme aktarmanızı ve bu verilerin kolaylıkla yeni sisteme adapte olmasını sağlayacak.

Hazır Çıktılar ve Raporlar
CANIAS KOBİ ERP içerisinde, KOBİ'lerin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış olan teklif, sipariş, irsaliye, fatura gibi çıktılar ve en çok tercih edilen yönetimsel raporlar kullanımınıza hazır olarak sunuluyor. Bu sayede size özel çıktı ve rapor tasarımı yapılmasını beklemeden, sisteminize veriler girilmeye başlar başlamaz, çıktılarınızı alabilecek ve özel yönetimsel raporlarla sonuçları analiz edebileceksiniz.

Arama Motoru
ERP sisteminizde, aradığınız bir kelimenin nerede ve ne amaçla geçtiğini merak mı ediyorsunuz? CANIAS KOBİ ERP'de malzeme tanımlamalarından stoklara, satış belgelerinden üretime kadar her türlü bilgiyi kolayca aratabilirsiniz.

Kullanıcı Karşılama Ekranları
Size özel günlük bilgilerinizi, bekleyen işlerinizi, size özel tasarlanabilen görsel raporları ve özet raporları CANIAS KOBİ ERP'ye bağlanarak kolayca görebilirsiniz.

Uygulama Bağımsız Onay Mekanizması
CANIAS KOBİ ERP içerisindeki sürece özel tasarlanabilen matris onay mekanizmalarıyla, herhangi bir sürecinizde onaylar önem taşıyorsa, bunları artık kağıtlarla değil, dijital olarak takip edebilir ve gerekli durumlarda ilgili kişileri, SMS veya e-posta gibi, otomatik uyarı mekanizmalarıyla bilgilendirebilirsiniz.

Uygulama Bağımsız E-posta Konfigüratörü ve Motoru
Herhangi bir uygulamadan ister tablo şeklindeki verileri, ister seçtiğiniz bir taslağı bir kullanıcıya veya kullanıcı grubuna e-posta yoluyla manuel ya da otomatik olarak kolay ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Uygulama Bağımsız Doküman Yönetimi Entegrasyonu
Herhangi bir uygulamadaki herhangi bir doküman klasörüne kişisel bilgisayarınızdaki bir dokümanı kolayca ekleyebilir ve bu dokümana internet üzerinden diğer yetkili kullanıcıların erişmesini sağlayabilirsiniz.

Self Servis
Sistemde yer alan ve ofis dışındayken bile haberdar olmak isteyeceğiniz herhangi bir bilginin, herhangi bir zamanda ister sistem mesajı, ister SMS, isterseniz de e-posta yoluyla size ulaşabilmesi için kendi bilgilendirme talebinizi kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Görev Zamanlayıcı
İstediğiniz herhangi bir uygulamanın belirlenen zaman ve periyotta, kontrol gerektirmeden otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İleri Düzey Veritabanı İşlemleri
ERP sisteminizi kullanmaya başladınız, büyüyen firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir firma oluşturdunuz ya da grubunuza bağlı diğer bir firmada CANIAS KOBİ ERP' yi kullanmaya başladınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, mevcut sisteminizdeki belirttiğiniz koşullara uyan verileri kolayca diğer firmaya kopyalayabilirsiniz. Ayrıca her iki firmadaki verileri karşılıklı olarak analiz edebilirsiniz.

Yönetim Bilgi Sistemleri
Yönetiminiz için özel olarak tasarlanabilen raporlar hazırlayabilir, bunları klavye-mause gereksinimi olmadan değişen grafiksel ekranlarda görebilir ve analiz edebilirsiniz.

Revizyon Takibi
Sistemde yer alan ve takip edilmesini istediğiniz veriler üzerinde yapılan değişiklikleri ve bu değişikliklerin hangi kullanıcı tarafından ne zaman gerçekleştirildiğini izleyebilirsiniz.

Depo ve Sevkiyat Yönetimi
Depoda ürünlerinizi parti numaralarına göre barkod sistemi ile kontrol altına almak, sevk edilecek ürünlerin paletlerini kolayca oluşturmak, el terminalleri ile sevkiyat listelerini hazırlamak ve takip etmek istiyorsanız, tüm bunları CANIAS KOBİ ERP Depo ve Sevkiyat Yönetimi uygulamalarıyla kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

Otomotiv Yan Sanayisi KOBİ'lere Özel Veri İletişimi
Otomotiv sektöründe ana müşteri ve yan sanayi arasında açık sipariş, gönderilen mallara ilişkin sevkiyat, fatura ve benzeri bilgiler, karşı tarafı bilgilendirmek için oldukça yoğun bir dosya trafiği oluşturur. Gelen ve giden verilere ilişkin sisteme kayıt yapmak kadar, sistemdeki verileri karşı tarafa göndermek de zordur. CANIAS KOBİ ERP ile bu işlemleri uluslararası standart olan Elektronik Veri Transferi (EDI) Şemaları (Ör: DELFOR, EDIFACT, ASN) ve derlenmiş sıkça kullanılan örnek şemalarla otomatik olarak yapabileceksiniz.

Sürekli Gelişen İçerik
Hazırlanan her versiyonla gelişmeleri oldukça basit bir şekilde sisteminize ekleyebileceksiniz.

 
 

© 2009 Mirengi Yazılım ve Danışmanlık ERP Ltd.Şti.
Gizlilik Politikası | Site Haritası